About Cloud Sever

سرور ابری چیست؟

سرور ابری، سرویسی همانند سرور اختصاصی مجازی (Virtual Private Server — VPS) است، با این تفاوت که روی زیرساخت دیتاسنتر ابری به مشتریان ارایه می‌شود و از ويژگی‌های پیشرفته تکنولوژی رایانش ابری از جمله پویایی در میزان استفاده از منابع، سرعت بالا در ایجاد سرویس و همچنین امنیت و قابلیت مقیاس‌پذیری بالا بهره‌مند گردیده است.

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد سرور‌های ابری، هزینه نهایی تمام شده آنها برای مشتری می‌باشد. در سرویس میزبانی ابری، هزینه اولیه راه‌اندازی سرور بسیار پایین می باشد. از دیگر ویژگی های سرویس ابری کاهش قابل ملاحظه هزینه نهایی برای مشتری می باشد.

سرویس‌های ابری پارس آنلاین

شرکت پارس‌آنلاین با در اختیار داشتن یکی از بزرگترین مراکز داده حال حاضر ایران و بکارگیری جدیدترین تکنولوژی‌ها و استانداردهای روز دنیا، و همچنین تکیه بر دو دهه تجربه خود در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، آماده ارایه سرویس‌های ابری با کیفیت به سازمان‌ها و کسب و کارها می‌باشد.

تمامی فرایندهای مربوط به سرویس‌های ابری پارس‌آنلاین، اعم از ثبت نام، خرید، دریافت اطلاعات کاربری و ارتقا سرویس‌های خریداری شده به صورت کاملا خودکار، آنی و بدون دخالت نیروی انسانی انجام می‌پذیرد و تیم‌های پشتیبانی مرکز عملیات پارس‌آنلاین، به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته، آماده پاسخگویی به سوالات، مشکلات و نیازهای شما می‌باشند.

About Cloud Sever

ویژگی‌های ابر پارس آنلاین

سرویس‌های ابری شرکت پارس‌آنلاین ویژگی‌های منحصر به فردی دارند که آن را از سایر رقبا متمایز می‌سازند

میزبانی داخل کشور

کلیه سرورهای این مرکز در داخل کشور میزبانی و نگهداری می‌شوند و همین ویژگی افزایش سرعت و دسترس‌پذیری را به همراه دارد.

مقرون به صرفه

با تهیه سرویس‌های ابری این امکان وجود دارد تا چندین برابر در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

متخصصین مراکز داده ما به صورت تمام وقت و در تمام روزهای هفته، آماده پاسخگویی لحظه‌ای به سوالات شما هستند.

امنیت

استفاده از جدیدترین سخت‌افزارها و تکنولوژی‌های امنیتی این مرکز را به یکی از امن‌ترین مراکز داده داخلی تبدیل نموده است.

راه‌اندازی سریع و آسان

با استفاده از پرتال کاربر پسند ما، در کمترین زمان و به ساده‌ترین شیوه ممکن، سرویس خود را تهیه و بلافاصله از آن استفاده کنید.

همیشه آنلاین

زیرساخت قدرتمند مجموعه پارس‌آنلاین، موجب شده است تا پایین‌ترین آمار اختلال سرویس در سطح کشوری را در کارنامه خود داشته باشد.

پلن‌های محبوب

بنا به نیازها و خواسته‌های رایج مشتریان، پلن‌ها و بسته‌های از پیش آماده‌ای طراحی شده‌اند.
با این وجود همواره می‌توانید پلن مورد نظر خود را با استفاده از ماشین حساب ابری به صورت سفارشی، طراحی و تهیه کنید.

پنل مدیریت ابر

مدیریت آسان پلن خریداری شده با از طریق پنل ابری

About Cloud Sever

با استفاده از پنل کنترلی سمت کاربر، می‌توانید به راحتی سرور مجازی خود را از طریق هر وسیله‌ای با اتصال به شبکه اینترنت مدیریت کنید. روشن و خاموش کردن ماشین‌های مجازی برای جلوگیری از پرداخت هزینه‌ در مواقعی که از سرویس استفاده نمی‌کنید و مشاهده رخدادهای سیستمی، از جمله امکاناتی هستند که این داشبورد در اختیار شما قرار می‌دهد.