About Cloud Sever

دیتاسنتر ابری پارس آنلاین

با استفاده از سرویس دیتاسنتر ابری پارس آنلاین (Virtual Private Cloud — VPC) این امکان برای شما فراهم می‌شود تا در کمترین زمان و به ساده‌ترین شیوه ممکن، مرکز داده اختصاصی خود را مطابق با نیازها و سلایق خود در بستر ابری طراحی و راه‌اندازی کنید. با کمک داشبور مدیریتی ابر که از طریق این سرویس در اختیار شما قرار می‌گیرد، کنترل کامل روی مرکز داده خود داشته و با تعریف شبکه، ایجاد نامحدود سرور‌های مجازی، اختصاص دیسک و منابع ذخیره‌سازی به سرورها و تعریف سیاست‌های امنیتی فایروال، مرکز داده ابری خود را سفارشی‌سازی کنید. در این سرویس، محدودیتی برای دریافت منابع وجود ندارد و می‌توانید در لحظه و به هر میزان که احتیاج دارید، قدرت پردازشی، فضای ذخیره‌سازی و حافظه مورد نیاز مرکز داده خود را دریافت نمایید.

با زیرساخت ابری پارس آنلاین بدون محدودیت، منابع دریافت کنید!

About Cloud Sever

با استفاده از خدمات رایانش ابری در سطح منابع زیرساخت (Infrastructure as a Service — IaaS) پارس‌آنلاین، این امکان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد تا پیکربندی، مدیریت، ارتقاء و نصب نرم‌افزارهای منابع و سرورهای خریداری شده را شخصا و بدون نیاز به دخالت نیروی انسانی شرکت سرویس دهنده انجام دهند. برخی از ویژگی‌های این سرویس عبارتند از:

  تعیین نامحدود حجم فضای ذخیره‌سازی توسط شما

  تعریف هر تعداد سرور مجازی در ابر اختصاصی

  ایمن‌سازی مرکز داده شما، با کمک روش‌های امنیتی پیش‌فرض

  اتصال سرورها با سرعتی بسیار بالا به شبکه‌ اینترنت

  کنترل کامل منابع ابری از طریق داشبورد مدیریتی

  توزیع جغرافیایی وسیع در سطح کشور

  هزینه پایین به همراه کنترل کامل بر روی منابع ابری

  مانیتورینگ لحظه‌ای منابع ابری

  قابلیت مقیاس‌پذیری افقی و عمودی منابع

  رابط برنامه‌نویسی استاندارد

  تامین زیرساخت با امنیت بالا و ایزوله شده

  استفاده از استاندارد‌های متن‌باز

ماشین حساب ابری

از ماشین‌حساب ابری پارس آنلاین برای تخمین هزینه‌های ماهیانه خود استفاده نمایید

About Cloud Sever

با استفاده از ماشین حساب ابری پارس آنلاین، خدمات و منابع مورد نیاز خود را سفارشی ‌سازی نموده و هزینه ماهیانه خود را پیش از خرید، تخمین بزنید. تعداد هسته پردازشگر، حافظه اصلی، فضای ذخیره‌سازی، تعداد سرورهای مجازی، تعداد آی پی، ترافیک ماهیانه از جمله مواردی هستند که با استفاده از این ماشین حساب برآورد هزینه می‌شوند.